CEREClab

Praca dla projektanta szablonów chirurgicznych

PLN  9 000 - 17 000Dental techniques - CAD/CAMFull timeContract, Permanent
Lublin, PL

Required skills

CAD/CAM design / modeling

Regular (2 years)

About the position

CEREClab - Laboratorium Protetyki Komputerowej - poszukuje doświadczonego Projektanta Szablonów Chirurgicznych, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie. Jesteśmy nowoczesnym laboratorium, specjalizującym się w dostarczaniu najwyższej jakości usług z zakresu protetyki komputerowej. Nasze prace opierają się na innowacyjnych technologiach oraz wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt.

Obowiązki:

  • Projektowanie precyzyjnych szablonów chirurgicznych przy użyciu profesjonalnego oprogramowania.
  • Współpraca z zespołem techników i specjalistów w celu opracowywania rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.
  • Wykorzystywanie wiedzy anatomicznej oraz specjalistycznej wiedzy technicznej w celu zapewnienia doskonałej jakości projektów.
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów etycznych i medycznych podczas pracy nad projektami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu szablonów chirurgicznych w laboratorium protetycznym.
  • Znajomość zaawansowanych narzędzi do projektowania, preferowana znajomość oprogramowania CAD/CAM.
  • Doskonała wiedza anatomiczna oraz umiejętność przekładania jej na precyzyjne projekty.
  • Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja w celu osiągnięcia najlepszych wyników.
  • Staranność, dbałość o szczegóły oraz predyspozycje manualne.
  • Zrozumienie procesów technicznych związanych z protetyką komputerową.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku, które stawia na rozwój i doskonalenie umiejętności.
  • Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie protetyki komputerowej.
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszego rozwijającego się laboratorium.

Jeśli jesteś pasjonatem protetyki komputerowej, masz doświadczenie w projektowaniu szablonów chirurgicznych i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do aplikowania!

Benefits

Free bike parkingFree car parking

Languages

Polish(Limited working proficiency)

Location

Posted 2d ago

51-200

employees

Lublin, PL