NZOZ Twój S-dentysta Marzena Sikora

Oferta pracy - Stomatologia zachowawcza | Głogów

PLN  5 000 - 25 000DentistryPart timeContract
Głogów, PL

Required skills

General dentistry

Regular (2 years)

About the position

Jesteśmy placówką stomatologiczną, działającą na rynku od 2005 roku, która nieustannie podnosi standardy świadczenia usług dentalnych.

Nasi dentyści, poprzez ciągłe szkolenia, utrzymują i rozwijają swój profesjonalizm, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości opiekę.

Teraz Ty także masz szansę dołączyć do naszej wyjątkowej drużyny!

Poszukujemy: Lekarza Stomatologa

Miejsce pracy: Kossaka 3, 67-200 Głogów

Wynagrodzenie: 5.000 - 25.000 PLN miesięcznie, uzależnione od częstotliwości wykonywanych zabiegów oraz doświadczenia lekarza

 Czego oczekujemy:

  • Ukończenie studiów stomatologicznych
  • Minimum rok doświadczenia w zawodzie
  • Chęci rozwoju oraz pracy na nowoczesnym sprzęcie ( chętnie przyuczymy, wdrożymy )
  • Praca w powiększeniu- jeżeli dopiero zaczynasz- pokażemy, nauczymy.
  • Mile widziane zamiłowanie i doświadczenie w endodoncji oraz pracy z mikroskopem
  • Zaangażowanie oraz podejście oparte na empatii i cierpliwości względem pacjentów

 Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w renomowanym i szanowanym gabinecie stomatologicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Elastyczny grafik, pacjenci tylko prywatnych
  • Pracę na wysokiej jakości sprzęcie i materiałach ( skaner wew. ustny, CBCT, mikroskop, pokój do zdjęć wraz z lustrzanką )
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

 Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Diagnostykę oraz planowanie leczenia
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu stomatologii
  • Doradztwo i edukację pacjentów w zakresie dbania o zdrowie jamy ustnej
  • Współpracę z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji!

KONTAKT DO WŁAŚCICIELA:

+48 606 776 741

nikodem.sikora93@gmail.com

 Twój S Dentysta - Twój przyszły pracodawca, który ceni profesjonalizm i pasję z jaką podchodzisz do pracy.

Do zobaczenia w naszym zespole!

Languages

Polish(Professional working proficiency)

Location

Posted 2d ago

10-50

employees

Głogów, PL