Stomatologia Wlazłowicz

Oferta pracy dla technika dentystycznego!

PLN  6 000 - 8 000Dental techniques - ModellingFull timeContract
Warszawa, PL

Required skills

Crowns / bridges modelling

Regular (2 years)

Precision attachements modelling

Stone models pouring

Acrylic dentures fabrication

Bite splint manufacturing

Dental guard manufacturing

About the position

Oferta Pracy: Technik Dentystyczny

Laboratorium protetyczne przy gabinecie Stomatologia Wlazłowicz w Warszawie poszukuje doświadczonego technika dentystycznego. Oczekujemy samodzielności oraz umiejętności w różnych obszarach pracy protetycznej.

Miejsce pracy: Warszawa , ul. Tarczyńska 20/1

Obowiązki:

  • Samodzielne odlewanie modeli.
  • Wykonywanie tymczasowych koron i napraw protez.
  • Tworzenie szyn relaksacyjnych i do wybielania.
  • Prace z waxapami, modelowanie w wosku koron, inlay oraz tłoczenie press.
  • Prace na implantach i wykonywanie wkładów korono-korzeniowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako technik dentystyczny.
  • Precyzja i umiejętności manualne.
  • Zdolność do samodzielnego planowania pracy.
  • Dobra komunikacja z personelem gabinetu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje:

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do aplikowania przez portal Dental Amployed, bądź do bezpośredniego kontaktu z laboratorium pod numerem : +48 504 240 666.

Dołącz do zespołu Stomatologii Wlazłowicz i rozwijaj z nami swoją karierę!

Languages

Polish(Limited working proficiency)

Location

Posted 6d ago

1-9

employees