Mak Dent Labor Pracownia Protetyki

Oferta pracy dla technika - Akryl

Undisclosed salaryDental techniques - AcrylicFull timeContract, Permanent
Legnica, PL

Required skills

Acrylic dentures fabrication

Regular (2 years)

Denture teeth setting

Precision prosthetics veneering and manufacturing

About the position

Mak Dent Labor Pracownia Protetyki Stomatologicznej i Ortodoncji Marek Makowski zaprasza do aplikowania na stanowisko Technika Dentystycznego w dziale akrylu.

Jesteśmy najstarszą prywatną pracownią protetyczną w Legnicy, znaną z wprowadzania nowatorskich technologii i wysokiej jakości usług od 1991 roku.

Miejsce pracy: ul.Ciepła 42, 59-220 Legnica

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie akrylanowych protez ruchomych (częściowych i całkowitych).
  • Ustawka, akrylowanie i wykańczanie protez szkieletowych oraz prac składanych.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność precyzyjnego wykonywania powierzonych zadań.
  • Zaangażowanie i gotowość do dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w doskonale wyposażonej i zorganizowanej pracowni.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole doświadczonych i zaangażowanych specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: makdentlabor@adres.pl

Dodatkowe informacje:

Telefon kontaktowy: 500 83 99 11 lub 76 856 26 83

Strona internetowa: www.MakDentLabor.pl

Dołącz do pracowni, która od początku swojego istnienia stawia na wysoką jakość i terminowość.

Czekamy na Twoją aplikację!

Benefits

Free bike parkingFree car parking

Languages

Polish(Limited working proficiency)

Location

Posted a month ago

1-9

employees

Legnica, PL