CEREClab

Oferta pracy dla technika - dział obróbki

PLN  7 000 - 12 000OtherFull timeContract, Permanent
Lublin, PL

Required skills

Crowns / bridges modelling

Regular (2 years)

Modelling of skeletal dentures

Precision attachements modelling

About the position

CEREClab - Laboratorium Protetyki Komputerowej w Lublinie Poszukuje Technika ds. Obróbki

W ramach naszego rozwijającego się laboratorium protetycznego, CEREClab poszukuje doświadczonego Technika ds. Obróbki, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie. Szukamy osoby z umiejętnościami w dziedzinie obróbki materiałów protetycznych, która jest gotowa pracować z nowoczesnymi technologiami i wykorzystywać swoje zdolności manualne do tworzenia produktów najwyższej jakości.

Główne obowiązki:

  • Obróbka zaawansowanych wyrobów protetycznych.
  • Praca zgodnie z projektami przygotowanymi przez zespół projektantów.
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości i dokładności w realizacji zamówień.
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu i narzędzi laboratoryjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zdolności techniczne i manualne związane z obróbką wyrobów protetycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja.
  • Staranność i dbałość o szczegóły.
  • Zaawansowana znajomość protetyki.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym środowisku z dostępem do nowoczesnych technologii.
  • Możliwość pracy nad wyjątkowymi projektami, które mają bezpośredni wpływ na jakość życia pacjentów.
  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Szanse na rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności technicznych.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych kolegów z branży.

Jeśli jesteś technikiem z pasją do obróbki i chcesz pracować w dynamicznym zespole, gdzie jakość i innowacyjność są na pierwszym miejscu, nie czekaj i dołącz do nas!

Benefits

Free bike parkingFree car parking

Languages

Polish(Limited working proficiency)

Location

Posted 3 months ago

51-200

employees

Lublin, PL